Moje..

Welcome!

4. července 2013 v 22:04 | Anie*

Ahoj, vítám Vás na nově předělaném blogu crazy-hair!! Tento blog už nebude jen osobní, ale také bude sloužit jako blog s fan fictions. Tahle stránka nahrazuje blog lovamth.blog.cz,!
Na stránce lovamth si můžete číst a starší ff-ky a vracet se tam, ale už tam nebudou nové články. Pokračování ff Life in the dark, I see you, New Genus a Meeting of Destiny bude pokračovat tady.

S novým blogem taky přichází nová adminka a to Lee.
Takže teď tady už nebude Anie* a W. Ale Anie* a Lee.
W. můžete, ale zastihnout na blogu > http://lookwhoiam.blog.cz/, kde bude přispívat své věci a ff-ku s Tomem.

Tak snad se vám tu bude líbit a doufám, že se to rozjede a bude tady taková návštěvnost, jako na lovamth!!

Budou moje!! (Musí!)

6. června 2013 v 21:36 | Anie*
Takže nejspíš v sobotu jsi du kupovat tyhle úžasné botky! Moc moc doufám ať tam je moje velikost, protože jsem se do nich zamilovala. Kupuju si k šatům na svatbu takže je moc chci :D

Nezapomenutelný výlet...

2. června 2013 v 21:18 | Anie*
Tak vás všechny opět zdrávím...
Od úterý 28.5. do soboty 1.6. jsme byli s třídou na výletě v Jižních Čechách, aneb 9.A jela přes celou republiku na poslední společný výlet. Musím říct, že to byl opravdu zážitek....

Curly or straight hair?

22. května 2013 v 18:20 | Anie*
Moje přírodní vlasy jsou kudrnaté (tudíž fotka v pravo) a někdy mě popadne taková chuť si je vyžehlit. Nevím co mi sluší víc. Podle mých rodičů samozřejmě kudrnaté, protože jsou na mě takhle zvyklí a co vy na to?

3x Pomáda

20. května 2013 v 14:20 | Anie*
Zdravím vás...
Dneska jsem měla opravdu náročný den. Jelikož chodím už nějaký ten pátek do baletu (přesněji 9 let), tak jsme dneska měli vystoupení pro školy !POMÁDU! Když jsem se ráno dozvěděla, že to bude 3x po sobě, tak jsem myslela, že mě klepne. Protože 3x po sobě to dát je opravdu fuška :D Ještě k tomu tam bylo šílené vedro, takže už po prvním vystoupení jsem byla totálně mokrá a všichni jsem už chtěli ať to skončí. Naštěstí jsme to zvládli a já v pořádku došla domů.

(Jen tak pro zajímavost: Jsem ta s tmavě modrou sukní cca uprostřed :D)

New start....

19. května 2013 v 18:31 | Anie*

Ahoj! Po dlouhé době se opět ozývám. Tentokrát bych vám chtěla sdělit (pokud to ovše něk
do čte), že se to tady bude rozjíždět. Bude tady nový design, nové menu,
nové věci! Prostě znovu dalš
í nový začátek. Nechci aby to tady up
adlo v zapomnění a už vůbec bych neměla sílu tenhle blog smazat. A strašně mě mrzí, že už to tady není takové jako dřív a proto
to chci změnit :))

Smrdííím... :D

1. dubna 2013 v 13:54 | Anie*
Čůůůs :DD
Tak co jak jste si užili Velikonoce? Já si připadám, jak chlap :D Děda mě polil vodou na holení a samozřejmě na mě skončilo několik dalších pánských voňavek :D Naštěstí žádná voda. Kdoby se taky tahal s vodou, když jse venku půl metra sněhu. Dneska jdu ještě s kámoškou bobovat, takže bude sranda a pak už se učit na zítra do školy :) Tak se mi tam nechce, ale co máme dělat, že :D
Dneska mi šíleně hrabe, to bude z těch voňavek. ještě včera ta šílená chumelenice, připadala jsem si, jak na Vánoce a ne na Velikonoce.
Je to u vás taky tak? Sněží?
Je to děsný a už chci, aby ta zima konečně skončila! Nesnáším zimu, no i když, něco málo na ní super je. Ale opravdu jen málo :D

Tuhle super fotku jsem vyfotila včera, když u nás byla sestřenka. Je to její fenečke Kheira :)
(fotka je trochu upravená)

Střední škola...

3. března 2013 v 15:51 | Anie*
Ahojky,
tak jsem se rozhodla po nějaké době přispět nějakým článkem. Jelikož jsem v devítce, tak jsem si vybírala dvě střední školy/gymnázia. U mě to bylo celkem složité, protože jsem VŮBEC NEVĚDĚLA, co chci dělat. Opravdu vůbec. Školu jsem si vybrala až, když jsem byla na veletrhu škol na Černé Louce v Ostravě. Kdyby tohle nebylo, tak jsem v koncích. Nakonec jsem se tedy rozhodla pro STŘEDNÍ ŠKOLU TELEINFORMATIKY a WALDORFSKÉ LYCEUM.

Pro zasmáti jeden muj gif s kámoškou :D

Akademie...

7. února 2013 v 14:32 | Anie*
Ahoj,
dneska jsme se ve třídě domlouvaly, co budeme dělat na školní akademii, která se u nás koná co pět let. Každá třída musí mít něco. My jsme se dohodli, že budem zpívat písničku od Jaromíra Nohavivci Hlídač krav. "To jsme teda originální 9." Lepší než nic. Dneska jsme si to zkoušeli a domlouvali se, co tam budeme dělat, krom toho, že se postávíme a zaspíváme.
Ve výtvarce nám dovolila učitelka si udělat "kulisy" tak jsme si nakreslili čtyři velké krávy na kartony. Vypadá to opravdu zajimavě, ale ještě to není úplně hotové. Tak jsem zvědavá.
Tohle bude nejzábavnější věc na tomhle školním roce. Jsem zvědavá, co mají ostatní třídy a snad se moc neztrapníme, ale i kdyby tak co. Příští rok už tam nebudu.

Trochu dřív...

30. prosince 2012 v 23:09 | Anie*
Hojky...

Tak jak se máte po Vánocích? Trochu po delší době se opět ozývám a to stím, že bych vám ráda popřála vše nejlepší do nového roku 2013! Píšu to už teď, protože zítra se sem nedostanu a nerada přednastavuju články. Zítra doufám, že si to páředně užiju už od rána. Protože už ráno jdeme taková parta lidí k řece opékat párky. Taková tradice už posledních asi šest let.
Večer k nám příjdou tři mý spolužáci a spolužačka, tak snad si to pořádně užijeme.
Vy si to taky pořádně užijte a hlavně 1.1.2013 vykročte z postele pravou nohou.

A na pobavení vám se dám jeden můj gif. Kdo by chtěl, tak si mě můžete follownout :D nebo jak se to píše :D
Můj profil: http://gifyo.com/AnieJasmine/
 
 

Reklama