Design..

Design - Fantasy (pro Baruš)

12. června 2013 v 15:49 | Anie*
Spokojenost: 99%
Čas výroby: 1 hod.
Doufám, že se ti líbí a budeš s ním spokojená :)

Nový design - "kopírka"

19. května 2013 v 20:28 | Anie*
Tak tohle bylo opravdu rychlé abych řekla :D No asi takhle, styl tohohle designu jsem viděla u svého affs Burcu a prostě se mi to líbilo. Takže Burcu omlouvám se, že jsem si to tak udělala podle tebe, ale mě se to opravdu moc líbilo, takže promiň, že kradu nápady :D Takže to vzniklo takhle :)

Nový design - time + 3 roky s blogem

4. února 2013 v 18:34 | Anie*
Ahoj....
Konečně jsem se odhodlala si udělat nový design a něčím přispět na blogu. Až dneska jsem si taky uvědomila, že tenhle blog 24.1. oslavil 3 roky své existence. Přesně 24.1.2010 v 18:14 jsem zveřejnila první článek: WELCOME...!!!
Je to neuvěřitelné, že tenhle blog vlastním už tři roky. I přes to, že tady někdy moc nechodím, má návštěvnost není velká, i přesto, že jsem blog několikrát pozastavila, stejně jsem zase něco přispěla. Nikdy bych neuvažovala o tom, že bych blog zrušila. To NIKDY!! Doufám, že příští rok napíšu to stejné a budu mít z toho stejně velkou radost, jako teď!

Nový design - Vánoce

4. prosince 2012 v 14:49 | Anie*
Nedávno mě opět popadla nálada, vytvořit si Vánoční design. Tak je tu!
Jsem s ním spokojená na 100%!!


Líbí se Vám?

Už jen:

Nový design - I like...

26. listopadu 2012 v 18:10 | Anie*
Po nějaké době mě zastihla nálada, že jsem si otevřela PFstudio a začala něco tvořit. Našla jsem si nějaké obrázky a vznikl z nich tenhle design. Nejsem s ním sice úplně 100% spokojená, ale i tak jsem si ho sem dala. Myslím, že tady nevydrží moc dlouho, protože má každnou chvíli už nastat zima a napadnout sníh a tímpádem se změní i vzhled blogu do zimy.
Nejsem moc dobrá grafička, ale sem tam něco spatlám do kupy :D Nejhorší to doufám není.


New design - ze stránky lost-and-found

16. září 2012 v 16:29 | Anie*
3x HURÁ!! Konečně je tady nový vzhled!!!

Konečně je tady nový design! Jsem strašně ráda, že jsem na tenhle http://lost-and-found.blog.cz/ blog narazila. Adminka tam má spoustu volných designu na přání a všechny jsou strašně krásný! Mě se nejvíce libil tenhle s kočičkou, takže jsem si ihned stáhla a nastavila na blog.

Už dlouho jsem hledala blog, kde někdo má volné designy nebo dělá designy na přání, ale pokaždé mi nikdo neodpověděl tak jsem si už nedávala naděje, ale pak jsem našla tento blog a byla jsem strašně ráda.


Do téhle písničky jsem se zamilovala!!

Nový design - BF

2. července 2012 v 13:39 | Anie* and Zouhi*
Čaute lidi,
už nám začali prázdniny a my jsme tady s novým designem!.. Jak se vám líbí?... Je to vytvořeno Anie*, pište názory. :))
Užívejte prázdnin, protože zase rychle utečou a my vám tady budeme dávát nové a nové články, takže se máte na co těšit ! :)) Anie* and Zouhi*

Nový design - crazy-hair

6. června 2012 v 20:19 | Anie* 安娜
Ahojky, rozhodla jsem si udělat nový design, tak tu je. Je takový jednoduchý, ale nanervovala jsem se sním dost.
Doufám, že se Vám alespoň trochu bude líbit :)
Pište své názory do komentu!

Nový design - Spring

5. května 2012 v 20:09 | Anie* 安娜
Takže dneska jsem udělala nový design :)) Trval mi asi hoďku a myslím že je celkem povedený. Je takový jednoduchý nejsem v tom úplně dobrá, ale myslím že není úplně špatný. Prosím když se vám nebude líbit tak nekritizujte. Každému se líbí něco jiného.

Nový design - one direction

4. března 2012 v 20:29 | Anie* 安娜
Ahojky, takže nakonec jsem si design udělala sama našla jsem totiž krásné fotky tak jsem se dala do práce je takový hodně jednoduchý, ale mě se líbí :)) Ještě budu dělat popisky do menu, ale ty tu přidám asi až zítra. Tak doufám že se vám design alespon trochu líbí :))
安娜
 
 

Reklama