Meeting of Destiny | 6.díl

4. července 2013 v 20:13 | Anie*

6.díl
haninka129


Večer jsem byla pěkně nervózní. Ale koneckonců v choreografii nás tančilo hodně, takže jsem se nemusela strachovat z přílišné pozornosti. Alespoň ne od diváků… Kluci po mně nepřestávali pokukovat a ušklebovat se. Začalo mi být líto Liama. Před kluky to bral s humorem, ale bylo na něm vidět, že mu to vadí. Jenže toho si jeho kamarádi nevšimli. Liamovu bundu jsem nechala doma. Nepotřebovala jsem vtipné narážky ze strany Harryho a ostatních.
Přišel čas na vystoupení Cher. Byly jsme s holkama v zákulisí a na poslední chvíli se domlouvaly na nepatrnou změnu v sestavě. Byla jsem duchem nepřítomná, což mělo za následek zkažení té části. Nedělala jsem si z toho hlavu. Beztak si toho nikdo nevšiml.
Pak přišlel song We´re a kids in America. Teď jsem byla nervózní mnohem víc. Nechtěla jsem se před kluky (a zejména před Liamem) ztrapnit. I když byla malá pravděpodobnost, že by si mě na pódiu všiml.
Stála jsem v zákulisí a poslouchala moderátora, který zrovna uváděl One Direction na scénu. Zhluboka jsem se nadechla a leknutím nadskočila, když mi někdo poklepal na rameno. Otočila jsem se a uviděla Liamův roztomilý úsměv. Opětovala jsem mu ho a nemohla jsem z něj spustit oči.
"Ahoj."
Asi minutu jsme stáli jako přikovaní proti sobě a usmívali se. Když na to teď tak vzpomínám, jestli nás někdo viděl, musel si myslet, že jsme divní. V tu chvíli ale tohle nikoho nezajímalo. Až když jsme měli jít na scénu, jsem se probrala z transu a následovala holky, které vbíhaly na pódium s rukama nad hlavou jako roztleskávačky. Mezitím zmizel i Liam.
Dělaly jsme klukům křoví, zatímco zpívali. V jednu chvíli se na mě otočil Harry a mrknul na mě. Snažila jsem se nevšímat si toho. Udělala jsem si o něm vlastní názor.
Po vystoupení, za které kluci sklidili obrovský potlesk a chválu ze strany porotců, jsem už ani jednoho neviděla.
Se starší sestrou Sarah jsem byla domluvená, že se večer sejdeme v kavárně. Rychle jsem naházela kostým do tašky a pospíchala ze studia, abych schůzku stihla.
"No to je dost!" smála se Sarah, když jsem konečně dosedla na židli vedle ní.
"Říkala jsem ti přeci, že nevím, jak to stihnu," věnovala jsem jí popuzený pohled.
"Vždyť si dělám legraci,"
Zhluboka jsem se nadechla a zase vydechla. Přemýšlela jsem, jestli mám sestře říct o té podivné situaci, která se mezi mnou a Liamem vyvinula. Nakonec jsem si řekla, že se jí svěřím. Je to koneckonců moje starší sestra, které jsem se vždycky se vším svěřovala, tak proč ne teď?
"No, nebudeš mi to věřit," začala jsem opatrně, "ale asi se líbím tomu Liamovi z One Direction."
"Z té soutěže?" povytáhla sestra obočí a na rtech se jí objevil škádlivý úsměv. Přikývla jsem a pousmála se taky.
Potom jsem jí všechno dopodrobna pověděla a když jsem skončila, vypadala ohromeně. "Páni, tak do něj jdi!"
Vykulila jsem oči a poznamenala: "Ale je mu sedmnáct…"
Sarah jenom mávla rukou. "Když miluješ, není, co řešit," zacitovala hlášku z nějaké reklamy a zasmála se.
Pořád jsem z toho měla smíšené pocity. One Direction začínali být slavní, a kdybych s Liamem začala chodit, byl by asi konec mého soukromí. Navíc by nás polovina jeho fanynek kritizovala a odsuzovala mě za to, že jsem o tolik let starší…
Začínalo se to čím dál víc komplikovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama