Meeting of Destiny | 4.díl

4. července 2013 v 20:11 | Anie*

4.díl
haninka129


Přistoupila jsem k němu zezadu a poklepala na jeho rameno. Cukl sebou a otočil se. Zřejmě ho překvapilo, kdo za ním stojí a trochu pootevřel pusu.
"Ehm…" odkašlala jsem si a v duchu si dodávala odvahu. Na pohled jsem ale nedala znát, že jsem nervózní.
"Je pravda, co říkal?" vyhrkla jsem na něj na můj vkus až příliš rychle. Hned jsem toho zalitovala. Třeba ani nemyslel mě…
"Teda…Myslel tím Harry mě?" Poopravila jsem znění své otázky a tázavě vytáhla obočí. Liam zrudnul snad ještě víc. Očividně mu tahle situace nebyla příjemná. Ani jednomu z nás, ale já prostě chtěla slyšet pravdu.
"Já…no…Harry…" Trpělivě jsem čekala, co z něho vypadne. Nakonec vykoktal: "Jo…říkal jsem, že jsi hezká," při jeho slovech jsem sebou trhla. Nebylo to nepříjemné, to vůbec ne. Jenom mě to trochu zaskočilo. Nečekala jsem, že se o mě bude zajímat o pět let mladší kluk.
Zmohla jsem se jenom na: "Aha…"
Liam sklopil oči a do ucha si nasadil mikrofon. Potom omluvně pokrčil rameny. "Promiň, musím už jít," a div, že ze sálu přímo nevyběhl. Možná jsem to na něj nemusela tak rychle vybalit. Tak to byl trochu trapas…
Po pár hodinách dalšího tréninku jsme si s holkama daly pauzu na oběd. Zašly jsme do restaurace na rohu ulice. Kamarádky se předháněly, která si dá dietnější jídlo, ale já jejich problémy neřešila. Objednala jsem si steak s hranolky a tím jsem si vysloužila významné pohledy všech holek, co kolem stolu seděly. Pokrčila jsem rameny a pohodila kudrnatým culíkem.
Když jsme dojedly, vracely jsme se zpátky ke studiu. Tentokrát jsme měli mít zkoušku přímo na pódiu, což mě trochu znervózňovalo. Koneckonců měl tam přijít i Simon Cowell. Zítra bude už show běžet živě, tak se musí přesvědčit, jestli kluci zpívají dobře.
Po steaku s hranolky mi trochu vyschlo v puse, a tak jsem běžela ještě do šatny a hltavě se napila z velké lahve.
Když jsem vstupovala na podium ze zákulisí, rozhlížela jsem se, jestli tam někde neuvidím Liama. Nebylo po něm ani stopy. Zpozorovala jsem jenom Harryho a Louise, jak něco probírají se Simonem. Rozhodla jsem se, že už si jich přestanu všímat. Byla to prostě parta puberťáků. Liamovi jsem se možná mohla líbit, ale byla jsem na něho moc stará. Mohlo mu být nanejvýš sedmnáct a mě bylo dvaadvacet. No prostě by to nikdy nemohlo vyjít.
Nakonec se Liam ukázal v doprovodu Zayna a Nialla. Postavili se doprostřed pódia. Udělali pár kroků dozadu. Při tom se Niallovi podařilo šlápnout mi na nohu. Ucukla jsem a vyjekla, jinak by si toho asi ani nevšimnul.
"Jé promiň, já tě neviděl!" začal se omlouvat, ale jakmile se na mě podíval, začal se roztomile uculovat.
"No super…" pomyslela jsem si, "Takže o mě a Liamovi vědí všichni kluci z One Direction."
"V pohodě," mávla jsem na modrookého blonďáka rukou. On jenom roztáhl ústa do roztomilého úsměvu, při čemž odhalil bílé, trochu křivé zuby. Jeho úsměv byl nakažlivý, takže jsem se nakonec pousmála taky. Až teď jsem si všimla, že už na mě civí všichni kluci, kromě Liama, který zrak upíral na zem pódia a zřejmě se snažil vymyslet nějaké kouzlo, které by mu pomohlo zmizet. Harry, který stál vedle něho s mikrofonem v ruce, do něho přátelsky šťouchnul a něco mu pošeptal. Zatímco Liam se jenom pousmál, Harry se začal hlasitě smát. Asi to bylo více nahlas, než zamýšlel, protože hned ztichl a podíval se na mikrofon, který třímal v ruce. Ten totiž jeho smích jen zesiloval.
V tu chvíli se smáli všichni, kromě Zayna, který očividně nevěděl, co se děje a zmateně si své kamarády prohlížel.
Už jsem toho měla plné zuby. Jako kdyby mi nestačila tupá bolest v palci, na který mi před chvíli dupnul Niall, ještě si na mě musí parta pubertálních výrostků vybíjet své výlevy. Protočila jsem panenky a ustoupila o krok dozadu.
"A raz, dva, tři, čtyři!" slyšela jsem odpočítávat Emily. Zmateně jsem na ni pohlédla a poté se rychle přidala k holkám, které už tančily choreografii. Prudce jsem vyšvihla nohu, až se téměř dotkla mého ramene. Louis uznale hvízdl, ale já se na to nesoustředila. Plně jsem se zaměřila na choreografii a prvky, což bylo těžké, když na mě zíralo zrovna takové publikum. Následovala točka s výskokem a rozpaženýma rukama. Provedla jsem cviky bezchybně.
Když jsem udýchaná nakonec ukázkově předvedla provaz. Zůstala jsem tak na chvíli sedět a pohlédla vzhůru. Kluci na nás pořád fascinovaně koukali. Zase jsem porušila svoje předsevzetí, že si jich nebudu všímat. Liam mě začal přitahovat čím dál víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama