Meeting of Destiny | 3.díl

4. července 2013 v 20:10 | Anie*

3.díl
haninka129


Zapadla jsem do šatny a přibouchla za sebou dveře. V místnosti už byly všechny holky a některé z nich se ještě převlékaly. Udiveně vzhlédly a věnovaly mi vyzvídavý pohled. Mávla jsem rukou, ve které jsem nedržela sýrovou pochoutku, a tak se zase otočily a věnovaly se rozhovoru. Musela jsem o tom přemýšlet. Proč na mě tak koukal? Vždyť byl tak o pět let mladší než já.

Povzdychla jsem si a podívala se na cheesseburger, který jsem stále držela v ruce. Byl značně poničený, a tak jsem ho hodila do nejbližšího odpadkového koše. Beztak nevím, co byl ten kluk zač. Ale byl mi nějaký povědomý… Možná jsem ho už na chodbách studia X Factoru někdy potkala.
"Holky! Jdeme na scénu!" uslyšela jsem zavolání Emily, která právě vešla do dveří. Polekaně jsem vzhlédla a s úlekem zjistila, že už je půl sedmé. Nestihla jsem se ani protáhnout! I když po včerejšku jsem byla asi protažená až dost…
S dalším povzdechem a prázdným žaludkem jsem se zvedla z lavičky a spolu s ostatními holkami vyšla ze šatny. Když jsem vstoupila do tréninkového sálu, uviděla jsem svůj odraz v protějším zrcadle, které se táhlo přes celou stěnu. Kluci z One Direction už tam stáli a bavili se Savanem. Prošla jsem kolem nich na druhý konec sálu. Vzhlédla jsem a zachytila pohled kluka, do kterého jsem asi před deseti minutami vrazila. Už na sobě měl jiné tričko a já si uvědomila, kdo to je. Vždyť to byl Liam z One Direction! Jak to, že jsem na to přišla až teď? Znovu se na mě podíval a usmál se. Tentokrát už mi to divné nepřišlo.
Drkla jsem do Erin, která se najednou objevila vedle mě. "Před pár minutama jsem na Liama Payna vyklopila svojí snídani!"
"Cože?" Pobaveně se na mě podívala a povytáhla obočí. Zasmála jsem se a pošeptala jí: "Podrobností později."
V tu chvíli se ozval hlas kudrnatého kluka, který stál vedle Liama. Mluvil do mikrofonu a já usoudila, že je to Harry, o kterém mluvila ráno Emily.
"Liam si myslí, že ta dívka s kudrnatými vlasy je sexy!" ozval se jeho hlas z reproduktorů. Zmateně jsem se na něho otočila a spatřila uculujícího se Liama, jak klopí oči k zemi. Věnoval Harrymu káravý pohled. Rozhlédla jsem se kolem sebe a očima pátrala po jiné dívce s kudrnatými vlasy, ale marně. Byla jsem jediná. Zhluboka jsem se nadechla a vykročila k Liamovi. V tu chvíli na mě ale Emily zavolala: "Dani! Zkouška!"
Otočila jsem se ve svých pohodlných botách na tancování a poslušně se přidala k holkám.
"A raz, dva, tři, čtyři!" odpočítávala Emily. Nacvičovaly jsme na písničku We´re a kids in America, takže to bylo vcelku rychlé. Při vystoupení jsme měly být oblečené jako roztleskávačky. Můj natažený sval ve stehně se tu a tam bolestivě připomenul. Choreografii jsme končili v provaze, což mému stehnu taky moc nepřidalo. Po doznění písničky jsem se zvedla ze země a z reproduktorů zaznělo: "Tak teď si to dáme na ostro!" To znamenalo, že budou kluci zpívat a my jim budeme za zády dělat křoví.
Pomalu jsem se vydýchala, a když se mi tep zpomalil na normální rychlost, postavila jsem se na své místo v sestavě. Z reproduktorů tentokrát zaznělo karaoke, do kterého se prolínaly hlasy kluků. První sólo patřilo Liamovi. Nemohla jsem se moc soustředit na tancování a přemýšlela jsem o tom, co řekl před chvíli do mikrofonu Harry. Chtěl Liama jenom poškádlit, protože mu prozradil, že jsem na něj připlácla svůj cheesseburger, nebo jsem se mu opravdu líbila?
Konečně jsem se znovu nacházela na zemi v provazu a hudba doznívala. Erin vedle mě mi pomohla zvednout se a sykla mi do ucha: "Ten kluk to vzal nějak vážně! Asi se mu fakt líbíš! No Dani, ještě budeš nakonec chodit s celebritou!"
Dloubla jsem ji do žeber a odpověděla: "Prosím tě, vždyť je o několik let mladší než já! Je to ještě dítě!"
Pravda byla taková, že Liam jako dítě nevypadal. Až teď jsem si uvědomila, že mě dokonce přitahuje. Ale nebudu si dělat plané naděje. Třeba se ho Harry snažil jen pozlobit a vůbec se mu líbit nemusím. No ale jak to potom vysvětluje ten pohled, který na mě při každé příležitosti upíral?
Rozhodla jsem se s ním promluvit. Musím zjistit pravdu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlene Charlene | E-mail | Web | 4. července 2013 v 20:16 | Reagovat

krásny design blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama