Meeting of Destiny | 1.díl

4. července 2013 v 20:07 | Anie*

1.díl
haninka129


POZNÁMKA AUTORKY: Meeting of Destiny (Osudové setkání) vypráví o setkání Danielle a Liama (jelikož jsem jejich velká fanynka :D). Povídka je založena na pravdivých informacích, které jsem čerpala z rozhovoru s Liamem a z odpovědi Danielle na ask.fm. Doufám, že se vám povídka bude líbit! :)

Otevřela jsem oči a nespokojeně zamžourala do tmy svého pokoje. Bylo časné ráno, kdy většina lidí ještě spí, ale já jsem musela vstát a dopravit se do studia X Factoru, kde jsem tančila. Povzdychla jsem si. Miluji svoji práci, ale ranní vstávání má rád málokdo. Pomalu jsem se posadila na posteli a protřela si oči. Natáhla jsem se a rozsvítila malou lampičku na nočním stolku vedle postele. I na minimum světla, které lampa vydávala, si mé oči musely přivykat asi pět minut. Poslední dobou, kdy se zase rozjela show X Factor jsem měla napilno. Zkoušely jsme s holkami každý den asi osm hodin. Bylo to vyčerpávající, ale tanec mě naplňoval.
Nakonec jsem se s tichým syknutím postavila a protáhla se. Včera jsem to možná kapku přehnala s tréninkem. Pravděpodobně jsem si natáhla stehenní sval. To se mi často nestávalo. Včera jsme nacvičovali choreografii na vystoupení Cher a docela jsme se u toho zapotili. Dneska budeme vytvářet choreografii na vystoupení One Direction a bála jsem se, že to bude ještě složitější. Po mojí dlouholeté praxi mě ale nemohlo jen tak něco vyvést z míry.
Dopotácela jsem se do koupelny. Vychrstla jsem si do obličeje spršku ledové vody, která mě rázem probrala z polospánku. Pohlédla jsem na sebe do zrcadla a pomyslela si: No dneska to není nic moc, Danielle! Rychle jsem na sebe naplácala make-up, který měl zakrýt mé kruhy pod očima, a snažila jsem se zkrotit své dlouhé kudrnaté vlasy, které podél mého obličeje vytvářely prapodivné tvary. Nakonec se mi podařilo sepnout je do objemného copu. Na štíhlé, ale svalnaté nohy jsem nasoukala upnuté džínsy a oblékla jsem si své oblíbené fialové tričko. Do sportovní tašky jsem naházela tréninkové oblečení a obrovskou lahev s vodou. Stříkla jsem na sebe svůj oblíbený parfém a po chvíli jsem už vycházela na ulici před dům, který stál asi tři kilometry za centrem Londýna. Chodila jsem do studia pěšky. Převážně kvůli tomu, že jsem si udržovala dobrou postavu a také jsem si takhle po ránu chtěla vyčistit hlavu na čerstvém vzduchu.
Venku bylo ještě trochu chladno, a tak jsem k sobě trochu přitiskla svoje kožené sáčko. Vydala jsem se na cestu. V mých oblíbených converskách se chodilo úžasně. Miluju boty na podpatku, ale dám nevím co za to, chvíli si odpočinout od lodiček, ve kterých vystupuji na většině akcí. Cestou do studia X Factoru jsem přemýšlela, jaké mám štěstí, že jsem dostala takovou příležitost. Celoživotní úsilí se nakonec vždycky vyplatí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama