I see you | 9.díl

4. července 2013 v 20:31 | Anie* |  I see you

9.díl
Anie*Ráno mě probudilo sluneční světlo. Rychle jsem otevřela oči a udivila se, kde jsem. Ano, vždyť jsem u Nialla. Spala jsem na jeho posteli a on se rozvaloval přes celou zem, zřejmě mu nevadilo, že je podlaha tvrdá a on spí jen na dece. Pousmála jsem se tomu, ale až pak mi došlo, co se mi včera stalo. Přišla jsem o schopnosti. Zamračila jsem se a z očí mi stekla slza. Nemůžu tady zůstat. Musím jít pryč a nějak se snažit, aby mi Gunard vrátil, vše co mi vzal. Já nemůžu být člověk. Nemůžu! Jsem anděl, a tak to mělo zůstat. Dál spal, a tak jsem potichu vyšla z jeho pokoje, s tím, že odejdu.
"Kam jdeš?" ozvalo se najednou z gauče přede mnou. Pohlédla jsem k němu a zjistila, že je to Louis. Postavil se a přistoupil blíže ke mně.
"Já-já musím jít pryč. Prosím vyřiď Niallovi, že tady nemůžu zůstat, ale že mu pomůžu," usmála jsem se na něj a šla ke dveřím.
"Ale proč?" zastavil mě.
"To je složité," kývla jsem hlavou a pak odešla. Nevěděla jsem, co mám dělat, ani jak si získat znovu přízeň nebe. A už vůbec ne, kam půjdu, pokud se mi to nepodaří. Jediné, co mě napadlo, je jít do kostela. To je snad jediné místo, které je spojené s nebem a zemí. Vydala jsem se tedy Londýnem a hledala kostel. Vůbec to tady neznám, a tak doufám, že na něco narazím. Netrvalo to dlouho a už jsem jeden našla. Vešla jsem dovnitř. Pokřižovala jsem se svěcenou vodou a zasedla do lavice. Klekla jsem si a spojila ruce.
"Prosím, moc prosím. Udělala jsem chyby, ale chci je napravit. Nemůžu zůstat jako člověk, je to moc těžké. Já vím, provedla jsem spoustu věcí, které jsem neměla učinit, ale nešlo to jinak. On měl právo to všechno vědět. Gunarde moc vás prosím," prosila jsem v duchu a doufala, že to napravím, když v tom mě něco napadlo.
"Nevím, zdali to jde, ale snad ano. Niall je velmi mocný, to jsem zjistila, ale on o to nestojí a v podstatě ani o tom neví. Je v nebezpečí, to vím díky mlžnému démonovi, který chce jemu ublížit a já chci…Chci přebrat vše to špatné na sebe, aby ublížil mne a ne jemu. Včera jsem zjistila pár věci a to, že mám Nialla ráda, nechtěla jsem si to připustit, ale je to tak a nechci, aby se mu něco stalo. Musí na všechno společného semnou zapomenout, jako by se nic nestalo. Mlžný démon musí ublížit mně a ne jemu. Prosím! Moc prosím! Udělejte to!"
Niall:
"Etherai?!" bylo první, co jsem vyslovil, když jsem se vzbudil. Protřel jsem si oči a porozhlédl se po pokoji, ovšem ona nikde nebyla. Asi je už vzhůru a nechtěla mě budit, tak šla vedle. Celý polámaný jsem se zvedl z tvrdé země a pořádně se protáhl. Vyšel jsem z pokoje a Etherai, ale pořád nikde neviděl. Kluci už seděli u stolu a ládovali se vším možným.
"Kluci, neviděli jste Etherai?" přisedl jsem si k nim a vzal do rukou toast.
"Jo, mám ti od ní něco vzkázat," ozval se s plnou pusou Louis. Pokynul jsem mu, ať pokračuje. "Říkala, že tady prý nemůže zůstat, ale že ti pomůže, nebo co," pohodil rameny.
"Nic jiného neříkala?" překvapeně jsem se na něj podíval.
"Ne."
"Tak díky," smutně jsem řekl a odešel do koupelny. Vykonal jsem ranní hygienu a šel se převléct. Musím ji najít, ona nemůže odejít. Ne teď. Ne teď, když jsem si uvědomil hodně věci, i když ji neznám. Sice mi připadá, že ji znám dlouho, jako by tu byla odjakživa, už od mého dětství, ale až teď se ukázala v plné své kráse. Vydal jsem se ji tedy hledat, ale vůbec jsem nevěděl, kde začít.
Když v tom jsem ucítil silnou bolest na prsou. Sesunul jsem se k zemi a vyjekl bolestí. Nechápal jsem, co se děje. Najednou, ale bolest ustála a vše bylo zase v pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama